OPEL rozdává výhry - dovolená v hodnotě 100.000,- Kč má již svého majitele | Auto Dobrovolný
 

Firemní akce

OPEL rozdává výhry - dovolená v hodnotě 100.000,- Kč má již svého majitele

dovolena100tisSlavnostní okamžik, který se nestává každý den a každému, zažil ve čtvrtek 8.12.2011 v autosalonu firmy AUTO DOBROVOLNÝ pan Aleš Praus z Havlíčkova Brodu. Poukaz na dovolenou v hodnotě 100.000,- Kč převzal pan Praus z rukou generálního ředitele společnosti OPEL C&S pana Pavla Šilhy a majitele autosalonu AUTO DOBROVOLNÝ pana Milana Dobrovolného.

Jednalo se o výhru, kterou mohl získat každý, kdo si v období od 1.7. do 31.8. u kteréhokoli autorizovaného dealera v ČR zakoupil nový vůz OPEL.

Na dotaz, jaké to je vyhrát zájezd za 100.000,- Kč, nám pan Praus řekl.

„Byl jsem v šoku, když mi pan Dobrovolný zavolal, že jsem to vyhrál. Když jsem 17.7. objednával můj nový vůz OPEL INSIGNIA v autosalonu u Dobrovolných v Jihlavě, tak jsem si ani neuvědomil, co podepisuji a to, že mi dali podepsat i kartičku, která následně vyhrála hlavní cenu, jsem si uvědomil vlastně až teď. Jsem nadšený z nové Insignie a teď jsem nadšený i z výhry. Na nějakou zajímavou dovolenou se moc těším, ale zatím však nevím kam pojedeme, manželka se bojí létání, tak to asi nechám, aby to rozhodla ona.“

foto: zleva p. A.Praus, p. P.Šilha a p. M.Dobrovolný

Pravidla soutěže