Firemní akce | Auto Dobrovolný
 

Firemní akce

Testovací jízdy Škoda

letecky-den66Auto Dobrovolný v rámci Horáckého leteckého dne 14. a 15. září na letišti Jihlava – Henčov uskutečnil akci Testovací jízdy Škoda, v rámci kterých proběhly dvě soutěže.

Číst více...

 

Máš permanentku? VYHRAJ SPARK!

kspark-09Během vybraných domácích zápasů (viz tabulka níže) budou mít všichni majitelé permanentních vstupenek možnost vyhrát Chevrolet Spark k užívání po celý víkend. Ve 3. třetině daných zápasů bude vylosován vždy jeden výherce (dle čísla permanentní vstupenky) pomocí losovacího automatu na kostce. Při posledním domácím zápase základní části bude vylosován šťastný výherce, který se stane majitelem tohoto vozu.

Číst více...

 
 

AUTO DOBROVOLNÝ - hrdý business partner brněnského hokeje

kometa2Společnost AUTO DOBROVOLNÝ se od 12.10.2010 stává business partnerem KOMETY BRNO.

AUTO DOBROVOLNÝ si velice cenní této spolupráce a chce ve své oblasti vytvářet exklusivní podmínky nejen pro hráče a realizační team KOMETY Brno, ale také pro všechny partnery a věrné fanoušky KOMETY BRNO.

  • Bonus na nákup nových vozů OPEL, CHEVROLET a ŠKODA
  • Bonus na nákup ojetých vozů
  • Bonus na servisní služby – mechanické, karosářské, lakýrnické
  • Bonus na nákup náhradních dílů a doplňků
  • Bonus na pronájem automobilů

Číst více...

 
 

Lístky na finále znají již své majitele!

image007AUTO DOBROVOLNÝ je již druhým rokem business partnerem hokojového klubu Kometa Brno.

Ve středu 18.4.  jsme vyhlásili tipovací soutěž - jak dopadne 5. finálové utkání mezi HC ČSOB pojišťovna Pardubice : KOMETA BRNO.
Celkem se tipovací soutěže zúčastnilo 245 tipujících a vítězem dvou vstupenek na čtvrteční finálový zápas KOMETY se stává pan Václav Zezula z Velkého Meziříčí, který jako jedinný tipnul správný výsledek zápasu, a to 6:4 pro Pardubice.

Číst více...

 
 

Finále KOMETA BRNO : HC ČSOB pojišťovna Pardubice

P1200738P1200742P1200754P1200775
 
 

KOMETA Brno – Chevrolet SPARK má již svého majitele!

image009Od září 2011 si měli možnost fanoušci KOMETY BRNO prohlédnout CHEVROLET SPARK přímo na ledě nebo v ochozu hokejové haly a někteří i tento vůz vyzkoušeli při víkendových výherních jízdách. Hlavními partnery této akce byla pojišťovna Allianz a Unicredit leasing. Včera 29.2.2012 při prvním zápase play off mezi KOMETOU a KLADNEM byl vylosován šťastný výherce tohoto vozu. Stal se jim pan Libor Novotný z Kuřimi (nemá vlastní auto, ale má řidičský průkaz – tedy ideální výherce) Losování proběhlo mezi druhou a třetí třetinou před vyprodaným hledištěm – 7.200 díváků. Štastného výherce vylosoval Milan Dobrovolný – obchodní ředitel firmy AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o., která tento vůz do soutěže věnovala a která je již druhým rokem partnerem brněnské KOMETY.

Více foto

 
 

OPEL rozdává výhry - dovolená v hodnotě 100.000,- Kč má již svého majitele

dovolena100tisSlavnostní okamžik, který se nestává každý den a každému, zažil ve čtvrtek 8.12.2011 v autosalonu firmy AUTO DOBROVOLNÝ pan Aleš Praus z Havlíčkova Brodu. Poukaz na dovolenou v hodnotě 100.000,- Kč převzal pan Praus z rukou generálního ředitele společnosti OPEL C&S pana Pavla Šilhy a majitele autosalonu AUTO DOBROVOLNÝ pana Milana Dobrovolného.

Číst více...

 
 

Opel Corsa pro vozíčkářku Janu Hanovou!

jane-01Občanské sdružení FOR JANE z Třebíče dostálo svých cílů a předalo 12.3.2011 v autosalonu AUTO DOBROVOLNÝ (Velké Meziříčí) nový automobil OPEL CORSA vozíčkářce Janě Hanové z Havířova. Jana po banální operaci páteře zůstala připoutaná na invalidní vozík a díky její diagnóze nezapadá do tabulek, které určují pomoc hendikepovaným od státu, říká předseda občanského sdružení Tomáš Vostál.

Číst více...

 
 

Dotazníková akce CHEVROLET

Jihlava_11-12.6.2010Seborov_-_19.6.2010Trebic_-_10.6.2010Zdar_nad_Sazavou_16.6.2010V měsíci dubnu, květnu a červnu pořádala firma AUTO DOBROVOLNÝ několik prezentačních akcí CHEVROLET při kterých účastníci, kteří vyplnili dotazník, tak byli zařazeni do slosování o auto na víkend.
Akce byla zákazníky velmi dobře přijata a protože se vyplnilo výrazně více dotazníků než se očekávalo, tak nakonec se losovaly ceny čtyři. Celkem se losovalo ze 472 dotazníků.
Losování proběhlo 30.6.2010 v autosalonu ve Velkém Meziříčí a o vylosování výherců byl požádán nestranný zákazník firmy AUTO DOBROVOLNÝ pan Hájek z firmy AG FOODS, který byl zrovna přítomen na autosalonu.

1. cena – Auto na víkend získává pan Pavel Pavlík - Třebíč
2. cena – Auto na den získá Ilona Bulová – Velké Meziříčí
3. cena – Auto na den získá Jana Klubalová – Ostašov
4. cena – Auto na den získá Miluše Matulová - Jihlava

Vylosovaným gratulujeme a všem ostatním přejeme krásné léto a hodně štěstí při dalších podobných akcích.

Team pracovníků AUTO DOBROVOLNÝ

Číst více...

 
 

Strana 1 z 2

« 1 2 »