MayDay servis Opel - Nepříjemné věci mají pro vás měkčí dopad. | Auto Dobrovolný
 

MayDay servis Opel - Nepříjemné věci mají pro vás měkčí dopad.

mayday-uvodni

V případě autohavárie jsme tu pro vás 24 hodin denně

hotline-mayday

Volejte na telefonní číslo +420 733 121 712

Základní podmínky programu MayDay servis Opel

Jde o havarijní asistenční službu u participujících autorizovaných opravců Opel pro klienty, kteří vlastní vůz Opel. Výhody MayDay servisu Opel může klient čerpat v případě, že havaruje a má nepojízdný vůz. Díky opravě havarovaného vozu Opel u autorizovaného opravce Opel neztratí klient 12letou záruku na prorezivění karoserie a zústává mu také zachována plná bezpečnost jeho vozu!

Informační leták MayDay servis Opel

Prodloužená záruka Compact

MayDay servis Opel má tyto benefity:

 1. Odtah nepojízdného, havarovaného vozu zdarma
  Asistenční služba vašeho autorizovaného opravce. Pokud jste měli nehodu a váš vůz je nepojízdný, bude zdarma odtažen k autorizovanému opravci Opel.
 2. Vyřešení pojistné události za klienta
  Profesionálové v autorizovaných servisech Opel vyřeší administraci pojistné události s pojišťovnou za vás.
 3. Zapůjčení náhradního vozu na jeden den zdarma
  Autorizovaný servis Opel vám zapůjčí náhradní vůz na první den zdarma a na další dny opravy vašeho havarovaného vozu poskytne slevu proti standardní zápůjční sazbě.
 4. Klient získá po opravě a kontrolní prohlídce roční záruku Compact zdarma
  Získáváte velmi hodnotnou roční záruku od společnosti Car Garantie (dále jen CG) s rozsáhlým krytím.

  Na prodlouženou roční záruku Compact zdarma v rámci programu MayDay servis Opel máte nárok, pokud je váš havarovaný vůz Opel starší než dva roky (tzn. vůz po skončení zákonné dvouleté záruky). Před uzavřením záruky Compact vždy platí, že byla nejprve provedena servisní prohlídka podle předpisu výrobce, a to nejdéle 1 měsíc dozadu, a že všechny při této prohlídce zjištěné nedostatky byly odborně opraveny autorizovaným servisem Opel. Základní limit záruky Compact je do 6 let stáří vozu – od jeho 1. registrace a do ujetí 150 000 km. Prvních 90 dní po uzavření záruky Compact se při případné záruční opravě klient podílí na mzdových a materiálových nákladech minimálně 7500 Kč/300 EUR vč. DPH. Náklady na práci servisu jsou CG v rámci záruky Compact kryty vždy 100%. Náklady na ND jsou do 50 000 km kryty 100% a potom je to za každých najetých 10 000 km minus 10 % až do 100 000 km. Nad 100 000 km až do 150 000 km je to 40 % z doporučené prodejní ceny ND. Na ND se tedy počítá jejich amortizace vztažená k amortizaci vozidla. Rozsah krytí záruky Compact je: motor; elektronika motoru; převodovka; rozvodovka, diferenciál a pohony náprav; hřídele pro přenos síly; palivové zařízení (detailní výčet podmínek prodloužené roční záruky Compact viz. smluvní formulář CG, který je dostupný u vašeho autorizovaného opravce Opel nebo zde).

  Záruka Compact se nevztahuje na modely Tigra, Vivaro, Movano, GT.

  Výjimky z programu MayDay servis Opel:

  Autorizovaný opravce Opel si vyhrazuje právo účtovat klientovi případné nezbytné finanční náklady na pokrytí poskytnutých benefitův rámci programu MayDay servis Opel v těch případech, kdy asistenční služba dealera není smluvním partnerem klientovy pojišťovny, vůz není havarijně pojištěn a oprava ani nebude kryta z povinného ručení, jde o proražení pneumatiky, případně o rozbité čelní sklo nebo o jinou drobnou škodu nepřesahující 20 000 Kč/800 EUR, v případě, že vůz není havarovaný, ale jde o poruchu vozidla. Benefity programu MayDay servis Opel se nevztahují na fleetové zákazníky, kteří mají s dealerem uzavřenu servisní smlouvu. Podmínky programu MayDay servis Opel neplatí mimo Českou republiku.