Péče o vozy Chevrolet u Auto Dobrovolný nekončí | Auto Dobrovolný
 

Aktuality

Péče o vozy Chevrolet u Auto Dobrovolný nekončí

Chevrolet-logo-2013Mnoho zákazníků určitě zaregistrovalo zprávu, že Chevrolet opouští evropský trh s auty. Pro každého majitele vozu Chevrolet se ale nic nemění. Auto Dobrovolný zůstává pořád místem, kde Váš Chevrolet dostane prvotřídní péči ve stejném rozsahu jak je zvyklý, a může využívat všech benefitů a služeb se servisem spojených.

„Naši zákazníci se nemusí znepokojovat - budeme i nadále poskytovat všechny záruky, dodávat náhradní díly a servisovat jejich vozy Chevrolet, a to minimálně do konce roku 2025,” říká Thomas Sedran, prezident a výkonný ředitel Chevrolet Europe. „Chceme poděkovat našim zákazníkům a dealerům za jejich loajalitu ke značce Chevrolet tady v Evropě.“

Pro majitele vozů Chevrolet má Auto Dobrovolný nachystány stejné podmínky, které mají zákazníci sesterského Opelu včetně věrnostních bonusů a dalších výhod. Navíc, pokud by se rozhodli svůj Chevrolet v budoucnu prodat a nahradit ho novým vozem OPEL, tak získají další nadstandardní slevu, které říkáme – „Vítejte u značky OPEL“.