Modely Opel Zafira příští generace | Auto Dobrovolný
 

Aktuality

Modely Opel Zafira příští generace

Vážení obchodní partneři,

vedle naší vize elektrické a městské mobility, kterou jsme představili na autosalonu v Ženevě, chceme prostřednictvím studie Zafira Tourer Concept vyjádřit rovněž svoji představu o tom, jak posunout o krok vpřed flexibilitu interiéru. V roce 1999, kdy byl na trh uveden první model Zafira, vymezila společnost Opel/Vauxhall tento segment zavedením vnitřní flexibility, která představovala typickou inovaci Opel/Vauxhall: cenově dostupnou, jednoduchou a velmi funkční.

Díky koncepci Zafira Tourer Concept prožívá segment MPV z hlediska flexibility obrodu. Studie nabízí zcela nový systém sedadel Flex7 a umožňuje nahlédnout do budoucnosti nové generace modelů Zafira. Výsledkem spojení flexibility a pocitu vysoké kvality je ideální kombinace funkčnosti a dynamického designu. Do segmentu MPV7 navíc tento koncept vnáší hodnoty modelu Insignia, jako je ctižádost, kvalita a inovační technologie. Modely Zafira příští generace doplní současnou nabídku v segmentu MPV, což znamená, že současná Zafira zůstane v prodeji. Tímto rozšířeným produktovým portfoliem bude možné oslovit širší klientelu.

Současná Zafira bude plnit potřeby zákazníků či rodin hledajících cenově příznivější a funkčňější MPV, zatímco Zafira příští generace přitáhne pozornost moderních rodin se zájmem o progresivní design, větší flexibilitu a osobní komfort. Prostřednictvím studie Zafira Tourer Concept prokazuje značka Opel/Vauxhall opět svoji vedoucí a průkopnickou úlohu ve formování flexibility segmentu MPV. Podrobnější údaje týkající se názvů, cen a modelové nabídky sdělíme před uvedením vozidel na trh.

S pozdravem,

Alain Visser
Vice President Sales, Marketing & Aftersales Opel/ Vauxhall