Nový model kabriolet od firmy OPEL! | Auto Dobrovolný
 

Aktuality

Nový model kabriolet od firmy OPEL!

Vážení obchodní partneři,

dnešním dnem potvrzujeme rozšíření svého portfolia o nový model kabriolet, jehož prostřednictvím pokračuje strategická expanze společnosti Opel/Vauxhall. Nový kabriolet je součástí naší investice ve výši 11 miliard €, která byla přislíbena přibližně před rokem. Vůz doplňuje řadu úspěšných výrobků, jako je Insignia, auto roku 2009; Astra, vítěz Zlatého volantu 2009; Meriva se svým inovačním a vysoce uznávaným systémem dveří FlexDoors; chystaný model Zafira a revoluční elektromobil Ampera s prodlouženým dojezdem.

Základem pro nový kabriolet bude architektura kompaktních vozidel Opel/Vauxhall, na níž jsou založeny i současné modely Astra, Astra SportsTourer a připravovaný model Astra GTC. Na trh bude uveden v roce 2013 – ve stejném roce, kdy Opel/Vauxhall začne prodávat rovněž svůj stylový, palivově úsporný a zbrusu nový malý automobil. Kabriolet bude montován v našem vysoce výkonném výrobním závodu Gliwice v Polsku společňě se současným pětidveřovým modelem Astra. Jsem přesvědčen, že nový kabriolet skvěle doplní naši produktovou řadu a přispěje k celkovému zviditelnění naší značky. Vůz navazuje na dlouholetou tradici silně působivých a legendárních kabrioletů Opel/Vauxhall.

Svým úhledným a elegantním designem splní stejná očekávání. Podrobnější údaje týkající se názvu, cen a vybavení vozidla sdělíme před jeho uvedením na trh.

S pozdravem,

Alain Visser
Vice President Sales, Marketing & Aftersales Opel/ Vauxhall