AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. | Auto Dobrovolný
 

O firmě

AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o.

VELKÉ MEZIŘÍČÍ - JIHLAVA - ZNOJMO


Velmi strategická poloha firmy uprostřed České Republiky a navíc v těsné blízkosti dálnice D1, moderní a komplexní servis, velký a přitom útulný showroom nových vozů s výhledem na město Velké Meziříčí a zejména tradičně vysoká úroveň služeb a přátelské jednání se zákazníky, to je základní charakteristika jednoho z největších prodejců vozů Opel a Chevrolet na Moravě.

Auto Dobrovolný V.M. s.r.o. je rodinná firma, kde pracuje více než 70 zaměstnanců. Ve Velkém Meziříčí i v sesterských provozovnách v Jihlavě a ve Znojmě je vybudované silné servisní zázemí, které je zárukou kvalitní péče o zákazníky, respektive o jejich vozy. Našich služeb využívá i mnoho známých osobností, které daly na doporučení a péči o své vozy Opel a Chevrolet svěřily právě nám. Paří mezi ně např. Tereza Maxová, Pavel Zedníček, Patrik Berger, Vladimír Šmicer, Věra Martinová, Heidi Janků, Simona Stašová, Sabina Laurinová, Ondřej Havelka, Bohouš Josef, Josef Mladý a celá řada dalších osobností. Vážíme si také přízně významných firem jako jsou Gity, ABB, Hertz, Budget, Sixt, Czechocar, Draka kabely, B tech, Siemens, RWE Transgas a řada dalších.

Takřka již 20ti letá tradice firmy

O_firmeNa začátku roku 1991 se Emil Dobrovolný rozhodl zúročit své řiceti-leté zkušenosti v autoopravárenství do vlastní firmy. Společně se svým synem Milanem založil společnost Auto Dobrovolný. Již v polovině roku 1992 zahajuje Auto Dobrovolný činnost dle požadavků společnosti Opel. V této době se již začíná tvořit pomyslná řada spokojených zákazníků. V roce 1992 jich bylo více než sto. V průběhu roků 1993 až 1995 probíhá dostavba a následné rozšíření servisních prostorů na ulici Františky Stránecké. Roku 1996 Auto Dobrovolný otevírá nové servisní a prodejní prostory v Jihlavě.

V roce 1997 Auto Dobrovolný kupuje prodejní a servisní areál na ulici Jihlavská ve Velkém Meziříčí. Po dohodě s importérem OPEL C&S je část budovy upravena jako centrální školící středisko pro české a slovenské dealery OPEL a CHEVROLET. Druhé části budovy je využito pro karosárnu a přípravu vozů. Na podzim roku 1999 byla zahájena a v lednu 2000 dokončena nová moderní karosárna v areálu na Jihlavské ulici. Na jaře roku 2000 se stává Auto Dobrovolný prvním dealerem Opel v České republice, který splnil přísná kriteria pro prodej a přípravu ojetých vozů označených mezinárodní značkou "OK kvalitní auta".

"OK kvalitní auta"

Firma Auto Dobrovolný, získala jako první mezi tuzemskými dealery Opel právo použití mezinárodního označení "OK kvalitní auta", pro prodej ojetých vozů. Tento systém nabízí auta s osvědčením o jejich technickém stavu a původu.

G2-prověřené ojeté vozy

Projekt G2 je druhá generace (Generation 2) programu koncernu General Motors* zaměřeného na prodej ojetých vozů. G2 přebírá to nejlepší z původního programu "OK - kvalitní auta" a je dále obohacen o mnohé prvky, které z něj dělají jeden z nejkomplexnějších a pro zákazníky nejpřitažlivějších programů v daném segmentu. V červnu roku 2000 je zahájena dostavba prodejních prostor na ulici Františky Stránecké . Již v prosinci téhož roku je zahájen provoz v nových prostorách, kde lze vystavit až 9 nových vozů a je vytvořeno dostatečné zázemí nejen pro zákazníky, ale i pro odborně školený personál. Díky tomuto může firma přijmout denně až 50 vozů na opravu.

V roce 2001 byla v areálu na ulici Jihlavská dokončena výstavba nové moderní autolakovny, která patří svým vybavením k nejmodernějším a nejproduktivnějším autolakovnám v ČR. Na jaře 2002 byl zahájen provoz. V průběhu roku 2002 se také začalo s rozšířením areálu firmy v Jihlavě. Na jaře 2003 byla dokončena výstavba nové karosárny včetně nové servisní dílny pro užitkové vozy. První polovina roku je pro naší firmu v Jihlavě velice úspěšná a od 24.5.2003 dále rozšiřujeme svoje služby o servis a prodej vozů CHEVROLET.

Na podzim 2004 zahajuje AUTO DOBROVOLNÝ své prodejní a servisní aktivity i ve Znojmě. Využívá nabídku a pronajímá si prodejní a servisní prostory na atraktivním místě Pražské ulice. Hned od svého otevření v prosinci 2004 se kolektiv pracovníků tohoto nového provoz začíná starat nejen o vozy zákazníků ze Znojma a okolí, ale stále častěji jejich služby vyhledávají i zákazníci z nedalekého rakouského pohraničí. Od května 2012 se ve Znojmě firma AUTO DOBROVOLNÝ přesunula do nových prostorů s větší autosalonem, s větším servisním zázemím a hlavně s větším parkovištěm pro zákazníky a to do Oblekovic. Areál je těsně u hlavní silnice při výjezdu ze Znojma na Hatě.

Na jaře 2007 byla v Jihlavě zahájena úprava stávajících prodejních a servisních prostorů. Výsledkem je, že od 19. září 2007 je firma AUTO DOBROVOLNÝ V.M. autorizovaným servisním a prodejním místem pro značku ŠKODA.

S přáním šťastného výběru Vašich vozů Vás zdraví a s přátelským pozdravem zůstává

Milan Dobrovolný
obchodní ředitel